►►►HOME◄◄◄

Leden 2009

Prosíím..SB piště piště :)

30. ledna 2009 v 17:48 | HedwiShek |  Zápisník
Sbénka moje milovaný...Taková malá chybka, nevim jestli blog.cz nebo já,..ale prostě se mi to celý nějak pomíchalo, ty adresy tam nejsou správný..a já si je fakt všechny nepamatuju, tak prosím abyste se zapsali, jo a ještě něco...všimla jsem si, že hodně zvás mění přezdívky a já teď něvím, jaké použít..tak kdybyste byli tak mocik hodný a napsali tam ještě přezdívku..

Moc děkuju a omlouvám se no...

1) adresa blogu
2)přezdívka

♥♥♥


Čínskej den xD

30. ledna 2009 v 17:12 | Hedwii |  Ostatní
Jak mě tohle zase jenom napadlo? :D prostě výzo...dopadlo ok..takhle jsem to čekala, a naši jsou spokojený, já taky, takže jsem šťastná xo) mno po škole jsme šli do čínský restaurace v Hořicích :D nezapomenutelný toť zážitek :D s těma čínskejma hůlkama :D Bylo to ale supaaa.. xo)
Mno a potom po dlouhém přemýšlení a váhání jsme se Adél rozhodly, že klukům vyhovíme a vydaly jsme se za nima do čajovny xD Twe to byl taky nářez xDxD
Mno a večer se Zuzkou ven, hezky jsme pokecaly,..
Děkuju vám všem za tenhle deeen xo) xo*


Bílá víla...

24. ledna 2009 v 12:01 | Hedwii ♥ |  Básničky
Bílá víla..

Bílá víla se třpytivým závojem,
vnesla do života smysl,
kvůli i pro ní bojujem.
Na cestách svých jí člověk potkává,
světlo jako zářivá luna nám dává,
někdo pro ní slzy tropí,
někdo se v touze po ní topí.
KOho závojem svým dotkne se,
navždy do snu vynese
Jen tahle bílá víla,
díky níž v srdci člověk lásku mívá,
stojí vždy nad námi,
putuje životem s námi.
Ti, jenž o ní víme
a k srdci jí pouštíme,
my jsme nejšťastnější na světě,
nejsme člověk, jenž životu neletěl.Rose...

24. ledna 2009 v 11:42 | Hedwii |  Básničky
Mno včera jsem si pustila tuhle písničku od tarji Turunen(bohužel mi sem zatím nejde dát x()a donutila mě to napsat, newim proč, je zvláštní,kdyžtak piště komentíky..děkuju


Rose..

Beze strachu, bez pomoci, bez lítosti,
stékájí z růže krůpěje krve.
Člověk nicotný bez radosti,
se zkrs svů osud hrne.


Růže ztrácí své trny,
člověk si to přál,
krůpěje dopadají na podlahu,
jen blázen člověk, tento trest obětoval.


Usychá a ponuře vadne,
stejně jako i lidský život padne.
Kaluže krve a otisk boty,
kdo zabrání člověku vytvářet krvavé stopy?
Sám to nepochopí,
myšlenky své utopí,
růže už ani neuvidí, ten bezejmený svět lidí.


Ta mrtvá růže bez života padá k zemi,
poslední krve kapka zaschne,
člověk chováním svým všechno změní,
nejen život okvětních lístků růží zhasne.

Co dodat...

24. ledna 2009 v 11:30 | Hedwii ♥ |  ostatnikmuzice

Erämaajärvi

Přes divoké jezero
Cestuje osamělý poutník
Na rybníku vidí hejno labutí
Pláče pro jejich svobodu

Touha po minulosti
Ozívá se vzduchem jako křik orlů
Cesta pkračuje za horami


Erämaajärvi

Kautta erämmajärven
matkaa kulturi yksinäinen
Näkee lammella joutsenparven
vapauttaan itkevän

Kaipuu menneisyyteen
kiirii ilmassa huutoina kotkien
Ikijärveltä turvatulta
käy matkaa vuorten taa

Chojte--

18. ledna 2009 v 20:10 | Heatherkaaaa xD |  Zápisník
Ahojte všichni....Já vim, je to tady děsný, jestli se tady jednou z měsíc něco objeví, tak je to skoro už i zázrak..ale já newim, já na to prostě teď nemam čas..vy to musíte chápat x/ Teda nemusíte..:D ale mohli byste xD Mno nic..Je to tím, že ted dělám věci do školy, nebo spíš kravim nad něčim jinym než nad blogem, ale kdyby ste mi třeba napsali, co tady chcete mít, tak bych s tim mohla i něco udělat..Mno uvidíme, jak to tak vypadá, tak se asi budu teď víc i věnovat tomuhle blogu..Mno lae vás Sb s budu snažit obíhat jak často to jenom půjde, lae jinka doufám, že to chápete ♥♥ mam vás ráda..papínkooo =o*

Jesse McCartney -Just So You Know

3. ledna 2009 v 17:42 | Hedwii ♥ |  ostatnikmuzice
Taky boží písnička xD ♥

O nich ♥

3. ledna 2009 v 17:34 | Hedwii |  Kdo jsou andělé
Kdo jsou andělé?
Andělé jsou překrásné bytosti, které nám pomáhají na cestě životem ve fyzickém těle. Část z nich ještě nebyla na zemi a nežili v lidském těle, ale přesto nás doprovází a rozumí nám. Vedle těchto andělů to mohou být i zemřelí, kteří můžou přebírat funkci strážných andělů. Většinou se však jedná o výjimky.

Andělé jsou našimi pomocníky z duchovního světa. Nemusíte na ně věřit a přesto jsou stále s vámi. Jsou to naši učitelé z jiných dimenzí, jejichž úkolem zde na Zemi je podporovat nás, chránit, pomáhat a doprovázet v každé situaci. Je jedno, zda vykonáte něco špatně. Andělé nesoudí, milují vás takové jací jste a na jejich objetí nikdy nezapomenete.

Je velmi pravděpodobné, že mnozí z nás lidí, především děti v sobě nosí zrnka andělů - možná je znáte jako indigové, křišťálové nebo duhové děti. Třeba máte to štěstí a takové dítě máte doma.

Stále více lidí v sobě nachází své skryté schopnosti a začleňuje anděly do svého života. V současné době je jejich důležitou úlohou vést nás a pomáhat nám změnit svůj způsob myšlení a tím rozjasnit a zesílit vibrace své aury. Chtějí s námi lidmi spolupracovat a jsou rádi, když jim to umožníme.


Jak vypadají andělé?

Andělé můžou mít různé formy, když se ukazují lidem - ve formě světla, barvy, pocitu, symbolu, předmětu nebo nějaké lidské podoby. Jejich křídla jsou paprsky světla. Andělé nejsou ženami ani muži, nemají pohlaví. Přesto mají ženské nebo mužské aspekty. Pomyslete na Archanděla Michaela - většina z nás přitom pocítí silnou mužskou energii. Andělé se nám mohou ukázat i v lidské podobě, většinou poznáme až dodatečně, že se jednalo o andělské setkání. Tímto nám chtějí něco ukázat, nasměrovat nás nebo před něčím ochránit.


Jak navázat kontakt s anděly?

S anděly jednoduše navažte kontakt jako s dobrými přáteli. Andělé nechtějí, abychom je vzývali a modlili se k nim. Anděly smíme a měli bychom prosit.

Je jedno, jakou formu zvolíte při navázání kontaktu s andělem. Můžete se pohodlně posadit nebo si lehnou, zavřít oči a vést s andělem vnitřní dialog, vnitřní rozhovor. S anděly můžete také hovořit například při úklidu, při žehlení, na procházce, v autě atd. Je jen na vás jakou formu komunikace s anděly zvolíte.

Mluvte s nimi jako s přáteli, jednoduše a nekomplikovaně. Ví dopředu, o čem s nimi chcete mluvit a o co je prosíte. Jsou totiž neustále s námi. Nepotřebujete žádný rituál na navázání kontaktu, i když to většině lidí kontakt usnadní. Můžete použít andělskou meditaci, vytáhnout si andělskou kartu, položit andělský kruh atd.

Nesmíte očekávat, že vám andělé splní každé přání. Pokud přání nesouvisí s vaším životním plánem, pak nejde splnit. Přesto vám andělé dají zřetelně najevo, že toto speciální přání vlastně k naplnění vašeho života není potřeba. Někdy lze však přání splnit v obměněné formě a pak udělají andělé všechno proto, aby jeho splnění začlenili do vašeho života.


Jak vnímat anděly?

Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět. Každý člověk je jiný a každý vnímá energii jinak.
Vyzkoušejte si to: Udělejte si pohodlí, zavřete oči a navažte kontakt s anděly. Poproste je, aby vám dali znamení. Většinou ucítíte lehký závan větru na obličeji. Může po vás přeběhnout mráz, naskočit vám husí kůže, můžete mít brnění, mravenčení nebo cítit teplo, můžete však také vidět barvy nebo dokonce postavy či slyšet zvuky. Pokud to zkoušíte poprvé, nezoufejte si, pokud nebudete úspěšní. Jsem si jistá, že se vám to časem podaří.
Při andělské meditaci jsou pak pocity intenzivnější a mnozí lidé prožívají láskyplné andělského objetí, které se neobejde bez slziček štěstí. Andělé vás milují bezpodmínečnou láskou a tu k vám také nepřetržitě vysílají.


Kteří andělé existují?

Anděly můžeme rozdělit na 3 základní skupiny: Anděly strážné, Anděly pomocníky a Archanděly. Do všech skupin patří nespočet andělů, z nichž každý má ve skupině své místo a svou úlohu. Andělé žijí v přesně definované andělské hierarchii, z nichž nad anděly stojí archandělé. Stále se učí a rozvíjí stejně tak jako my - lidé.

Andělé..rozcestník

3. ledna 2009 v 17:28 | Hedwii |  Andělé

Kdo jsou andělé?..kdo vlastně jsou a jak vypadají?


Léčení s anděli...jak nás dokáží vyléčit?


Strážní andělé...veříte na ně?

první článek v roce 2009 x)

2. ledna 2009 v 14:11 | Hedwii |  Zápisník
Ahojky lidičky xo) Tak vás poprvé zdravím v tom roce 2009 x) Doufám, že se máte hezky všichni a zatim ještě pořádně užíváte volna. Já se o to snažim, ale pomalu bych se aspoň trochu zase měla mrknout na učo, ale tak to ještě newim xD
jinka jak jste si nakonec užili toho Silvestra?
Já uplně best jako!! asi sem časem dám nějaký fotky, ale to jako ještě newim :D
Ale prostě super to bylo! =o) Tak aspon to, doufám, že ten rok 2009 bude uplně mega maxi supeer x)
Tak uvidíme.) a co vy? jak se pořád máte? ♥♥