►►►HOME◄◄◄

Srpen 2008

Konec...

31. srpna 2008 v 13:12 | Hedwii ♥ |  Zápisník
Achjooo, neni to tak dlouho, co jsem brečela nad tím, že opouštím zš..x) a ačali prázky...ehm...teď zase končej, to snad neni možný, užila jsem si doopravdy asi 2 tejdny uplně nejvíts a potom ty akce xD be nich by to už fakt nešlo...Ale je fakt, že prázdniny mejch snů to nebyly, ale hlavně, že byly, žebylo volno a odpočinek, nemusela jsem myslet na školu,..až do teď..Zejtra ase pádim, ale už ne těch pár kroků do tý zatuchlý budovy 3.zš xDxD Ale někam jinaaam x) Trochu se toho bojim, ale zárověň doufám, že to nebude tak hrozný...
Ráno to zase bude, možná bych i vsadila na to, že mi ujede bus xD Ale to bych vážně nechtěla...
Ne nebudu to přivolávat...
...Jo..bude to super, samí superovský lidi, super škola, cesty budou taky super xDxD jj..přesně takhle by to mohlo
bejt..=o)
Ale to už uvidim zejtra někdy touhle dobou... Nn už dost o škole...Zejtra snad vyrazíme ven se Zuzu a všechno se dozví jako první xDxP a potom hned vy všichni... x)
Jenom vám chci ještě popřát, ať se vám celej školní rok povede na výbornou =D dobře no..dostatečná stačí xD Ale ne, tak hlavně když přežijete xD Prostě ať vám vyjde to, co si přejete, =o) A to nemluvim jenom o škole, tak nějak celkově..=o) Mam vás všechny mocQa ráda =*
Nevěříte? Věřte x))
pp.....

Pecka, fotešky (UV party)

25. srpna 2008 v 18:10 | Hedwii ♥ |  Akce
Hey tak tady pár fotek xD škoda, že jsem nenašla tu klec jak jsme tam byli x) Ale nějaký trochu "normální" fotky sem hodim tak kdo je chcete vidět :↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Pecka č.2 xD

25. srpna 2008 v 17:47 | Hedwii ♥ |  Akce
Awojky xD Mno jako tak vám nějak trochu schrnu pecku č.2 xD Jako jela jsem já, Nikola Č., Nikola N., Kačka .) Milič, Michal, Medlajz, Lhota :D
Byla to UV party xD Jako jsme tam přijeli a měli jsme mít rezervačku no a ono houby :D někdo jí asi roztrhal, ale musim říct, že na náladě nám to moc neubralo :D Jako jsme začali hned tancovat, potkala jsem tam jednoho kluka, se kterym jsme se dohodli na icq, že se tam musíme vidět ne xD tak to se povedlo, jsme chodili na panáky a potom už mě z parketu nikdo nedostal xD chytili jsme nějaký blykající potwory :D a taky brejle jsem se tam o ně rvala ne :D a oni mi je nakonec stratěj :( :D ale newa, stejně byly vadný :D Mno potom byl v tý kleci uplně nádhernej hoper ne xD tak jsem řekla holkám že bysme tam mohli jít x) a oni jak hned souhlasili ne xD Nikola N., tam tancovala taky pořád s někym jinym, xD a já vedle toho hopírka ne xD potom postupně už holky odpadali a NIkola mu čorla bejsku :D Potom odešla s nákym klukem a potom jí tam vrátila, aby mohla jít na ploužák, tak on, že jdem tancovat spolu, tak jako super hey..A nej bylo, že celej večer se mi tam líbil jeden kluk, on na mě pořád tak zahlížel ale ani nic neřek nebo to xD a když jsem tancovala ploužák s timhle, tak na mě pořád čuměl, sem myslela, že se zbláznim hey xDxDAle tohle byl teda Patrik jako..zase Patrik xD to je prokletý jméno xD mno tak jsme kecaly a potom už jsme museli na bus, ale ten první zase nejel do Jc žeo :D Tak jsem šla ještě s holkama dovnitř, on tam seděl, tak sem šla za nim =*=) a vzal si číslo a potom pápá a dneska písnul =o) Autobusem jsme se teda dostali domů, ani jsme nesrazili srnu ani nic podobnýho xD tagže sláva jako xD Super večer to byl, Kačí šla spát k nám tak jsme ještě asi do 5 kecaly xDxD Fotka nějaký mam tak je sem hodim xD sice twe já zas jak kdybych bylo upo mimo, ale zas tak mimo jsem nebyla jako...:D:D
↓Kačka, Nikča, já xD

Hlavně když žiju xD

23. srpna 2008 v 13:34 | Heather ♥ |  Zápisník
Mno prostě, tak vám zase po delší době něco píšu, jako tenhle konec prázek mě nějak deptá xD prostě jak je konec, je to hrůza už jenom ty myšlenky na školu,..ještě navíc na novou školu! xD no to bude zase něco x)
Doufám, že vydržim, jako příští tejden budu ještě chodit na brigošku, do tý hračkárny, snad to tam nějak vydržim, hlavně když budu mít penízky, pač je budu potřebovat..Ale dneska by tohle všechno mělo jít stranou, pač dneska je sobota a to znamená, že se jede na pecku xDxD Jo už zase no xD Hey ale jede nás asi 8 xD neli ještě víc xD Tyjo bude mazeeec =)Kačka u mě bude spát a ještě možná Nikola, x) Tyjo se tešíme všichni zase celej tejden, vlastně dva, pač minule jsme nebyli, tak doufám, že to bude aspon z půlky tak dobrý jako minule =)
jinak teď jdu oběhnout Sb, aby si nemysleli, že na ně kašlu =)Potom si pujdu asik lehnout na chvíli, abych byla večer čilá xD To je taky něco někde do 5 žj xD Mno ale už se těším..=)
Taky tady máte změnu, včera jsem to dála, sice moje představa byla víc podzimní, ale to newa, tohle se mi zatim líbi a dokud se mi to neokouká, tak to tu zůstane x) Mno to je sai zatim ode mě vše, měj te se kvásně a užívejte poslední dny prázdnin =)
pp ♥♥


Colorfullky-déšť, deštníky

16. srpna 2008 v 14:22 | Heather ♥ |  Colorfull
Tagže jako wenku pořád leje :( Tagže sem dávám nějaký obrázky deště a vubec všeho, co s deštěm souvisí...I když je fakt, že všechno coorfull nebudou, ale snad newa :D

Emo obrázky

16. srpna 2008 v 13:54 | Heather ♥ |  Emo


Pecka, dodávám víc fotek xD

13. srpna 2008 v 21:42 | Hedwii ♥ |  Akce
Takže tady je ještě víc fotek, co jsem objevila dnesa xD dcl mazec některý, tak kdo chcete, klik na celý článek xDx)

Co je vlastně scene styl?

12. srpna 2008 v 18:51 | Heather ♥ |  Co je scene styl
SCENE KIDS
Scene kids jsou opravdu úžasní a obvykle extrémně krásní.
Scene kids milují zábavu kolem sebe.Spousta lidí si mylně plete scene kids s emo .Je to ale hodně podobné.Rozdíl je v tom že scene kids nedbají tolik na jedíném stylu hudby a někteří z nich poslouchají třeba i rap z čímž se u Emařů moc často nesetkáváme.
NÁZORY SCENE KIDS
Scene kids jsou velmi veselí a pořád se smějou.nemají rádi smutné lidi kteří berou vše příliš vážně.Velmi populární je být sXe což znamená nekouřit nepít alkohol ,nebrat drogy a u některých případů nepožívat ani kofein.hodně scene kids jsou vegani,ale ne vždy to dodržují.
81.6% scene kids má Myspace
MLUVA SCENE KIDS
Velmi často používají slovíčka typu: rawrr","you are the sex," "bang bang bang," "i'm a ganstaa,"Hodně používají slova typu"rad" a "stellar"Scene kids mají rádi pokemony,ninja a podobné postavičky.
Scene kids milují focení .často se fotí se zakrytou pusou nebo očima.všechny fotky si upravují v photoshopu do té míry že vypadají jako plastoví.prostě dokonalost.scene kids mají velmi vysoké sebevědomí a nesnesou na sobě jedinou chybičku.V Americe jsou scene kids ještě více nenávidění než emo.žádná scene girl o sobě neříká že je scene.
SCENE OBLEČENÍ
Kalhoty = uzké těsně přiléhavé jeansy v různých barvách,nejen v černé.holky nosí barevné ulítlé sukně a pod ně leginy.
Trička = trička s co nejvíc ulítlým nápisem,
Hello kitty,mráčky,duha,sluníčka,puntíky,proužky,trčka kapel,srdíčka atd.
Šperky = populární jsou barevné korále,čím větší tím lepší.Na krku pověšené různé přívěšky ve tvaru srdce apod..Scene kids nosí také pyramidové pásky jako emo.Obří náušnice jsu velmi časté.Do vlasů si dávají veliké mašle nebo nějaké dětské sponky. Sponky s hello kitty,korunky apod..
Boty = vansky-kostičkované
Barevné baleríny
Conversky - každá jiná nebo tkaničky na každé botě jiné.
Scene make-up = jak holky tak i kluci sází na velmi výrazné líčení.
Nejzákladnější jsou velmi tmavé linky kolem očí,které mohou být dotáhlé až za hranici obočí.
Scene girls nosí velíké umělé řasy a hodně namalované oční víčka barevnými stíny.Objevují se barvy jako-modrá,fialová,žlutá,oranžová a červená.Nezáleží tolik na barvách ale na originalitě nápadu..
Scene vlasy a úcesy = jedna z nejdůležitějších věci jsou u scene kids vlasy.
Jsou bud hodně tmavé nebo naopak velmi světle blond.
Do svého úcesu přidávají hodne barevných pramínků v několika barvách.zase platí pravidlo že čím víc crazy tím líp.Holky mají často prodloužené vlasy.Ofina spadá do očí ale nikdy není uplně přes oči,protože by nebylo vidět líčení.Vlasy jsou nahoře na hlavě rozcuchané a dole jsou prameny absolutně rovně vyžehlené.

Jak být správná scene girl?

12. srpna 2008 v 17:52 Jak být správnou scene girl?
Jak se stát správnou scene girl?
Nejdůležitějším krokem je radikálně změnit svou image. Základem je výrazný, tmavý make up. Černá tužka na oči (pro ty které nemají tolik času se malovat poslouží dobře i černý lihový fix), černé stíny, černá řasenka, černé umělé řasy. Ničím nešetřete, nanášejte obrovské množství, nebojte se, že linka nebude zcela rovná nebo že přetáhnete, protože stejně všechno rozmažete do šedivočerné skvrny, která by měla zdůraznit váš pohled.

Nalíčení máte hotové. Teď je na řadě účes. Cílem vašeho snažení je vypadat, jako byste právě vylezli z postele: nahoře pořádně rozdrbané, patku přes oko a ostatní vlasy nechat volně poletovat ve větru. Své vlasy si natupírujte, aby měly co největší objem, trošku je rozcuchejte a zase uhlaďte a přidejte sponku, která bude držet patku, abyste alespoň na jedno oko viděli. Pokud máte odvahu, obarvěte si svoje vlasy na černo nebo na plavou blond a přidejte pár barevných pramínků (od růžové po zelenou).
Uff. Jenom nalíčit se a pořádně se učesat zabere dobrou půlhodinku, teď zbývá se jen stylově obléci. Základem jsou výrazná trička s potiskem. Nic nepokazíte tričkem s vtipným nápisem, názvem vaší oblíbené skupiny či divokým proužkatým/puntíkovaným vzorem. Jestli chcete být ale opravdu za hvězdu šáhněte po něčem bláznivě dětském. Trička s pokémony, dinosaury, postavičkami od Disneyho, kočka Hello Kitty, pejsek Snoopy - čím dětinštější na sobě budete mít motiv, tím budete více obdivováni. Pak se jen natěsnejte do "skinny" džínsů nebo oblečte výrazné legíny, na nohy obujte conversky (každou tkaničku jinou) nebo balerínky a můžete vyrazit.
Ale kde byste byli, kdybyste měli image správné scene girl a nikdo o vás nevěděl. Dalším důležitým krokem je tedy vytvořit si profil na myspace.com a ukázat světu, že jenom vy jste od narození ta pravá, originální scene girl. Vymyslete si správnou přezdívku, pod kterou se budete prezentovat. Chce to něco originálního, s nickem Jana.Novakova nikoho nepřesvědčíte, zkuste být originální a nechte se inspirovat těmito přezdívkami: Audrey Kitching, Kiki Kannibal, Hillary Haywire, Jenny Cupcake... Nahrajte na internet spoustu fotek na nichž koukáte nahoru, dolu, šilháte, smějete se, mračíte se, divíte se, ležíte v posteli, stojíte/klečíte/plazíte se před zrcadlem, máváte, ukazujete gesto "peace"... Vyfoťte se s každým novým kamarádem, novým tričkem, novým plyšákem a nezapomeňte se vyfotit s oblíbeným hrnečkem na kávu. Upravte svojí fotku ve Photofiltru (ti pokročilejší mohou použít Photoshop): přidejte nějaký ten rámeček, zkontrastujte ji na maximun, podepište si jí, aby se někdo nevydával za vás a přidejte nějaký trefný popisek - doporučují se výrazy jako: "Rrrawr", "Luv ya" nebo "Scene girl" - aby si vás někdo nespletl třeba s emo slečnou.
Důležité je také fotit se s různými nápisy na rukou. Populární je napsat si na tělo fixou jméno svého kamaráda a fotku mu věnovat. Spousta vašich internetových kamarádů totiž radostí zešílí až uvidí, že jste si na ruku napsali "I LOVE YOU!" jen kvůli nim. Jestliže vám někdo pošle fotku, na které má na prsou napsané vaše jméno, nelekejte se a vložte si jí na svůj profil pod názvem: "Present from my love. Thank you, baby."
Hello Kitty v ruce a mašle ve vlasech přidá na originalitě!
Pozorně sledujte váš webový profil, aktualizujte informace o sobě a napište denně vzkazy alespoň třem novým lidem (seznamovací formulka zní: "Hi, baby. Ommmgaahhh, you're sooo sexxxxy. How are you? Luv ya, betch.").
Naučit se správný scéno pravopis je také trochu fuška. Mezi svou mluvu vkládejte anglická slovíčka a podivné citoslovce, přidávejte si písmenka a za všechno pište "<333".
Je těžké být správnou scene girl a nebýt přitom pozér. Udržte si proto svou image alespoň týden a všem tvrďte, že jste scene už od narození. Ve volném čase poslouchejte hlasitou hardcore muziku, odsekávejte rodičům, foťte se před zrcadlem, pište si s imaginárními kamarády a průběžně si upravujte make-up. Jestliže kvůli svému novému vzhledu ztratíte své dosavadní přátelé, namlouvejte si, že nebyli správní, protože vás měli brát takovou jaká jste uvnitř, a ne jak vypadáte. Rychle si najděte přátelé mezi svou novou internetovou komunitou a o víkendech pořádejte Scene srazy.
Není lehké být opravdovou scene girl, ale pokud se vám to podaří budete zahrnovány spoustou obdivných vzkazů, najdete si nové přátelé, získáte nějakého kluka z místní hardcore kapelky a konečně budete po dlouhé době in.


Vlasy..

12. srpna 2008 v 17:52 Vlasy
  • Používej kondicionér a šamopón pro tvůj typ vlasů.Šampóny značky BED HEAD jsou velmi dobré.
  • Češ si svoje vlasy každý den.
  • Obarvy si svoje vlasy peroxidem na blond a dej si do nich spustu barevných proužků.Tato kombinace vypadá velmi dobře. To stejné platí i pro tmavé vlasy...prostě barevné proužky jsou velmi důležité! Můžeš sehnat také umělá a zaplést si je do svých vlasů. Na internetu je spousta obchodů s barevnými proužky.
  • Přikrášlit své vlasy pak můžeš nějakými sponkami ( nej vzor je hlavně Hello Kitty ), čelenkami a korunkami.
A tady videjka podle kterých jsem to zvládla i já xDA tady trochu jinakA tady zase jiná holčina xD Tak kdo chcete mrkněte
Příčesek
Snad vám to aspon trochu pomohlo, kopírujte pls se zdrojem, dalo mi práci!

Jak na Make-up

12. srpna 2008 v 17:52 Líčení
Pro scene make-up jsou typické silné oční linky a výrazné oční stíny, tak jak to vidíte na většině fotek. Jaké barvy vyberete je jenom na vás, pro linky jsou oblíbené černá nebo modrá, pro stíny jakákoliv, ale hlavně výrazná. Řasenku můžete zvolit také jakoukoliv, hodně scene girls dokonce používá výrazné umělé řasy. Líčení bych v podstatě přirovnala k tomu, které znáte z emo stylu, je to hodně podobné, stačí vlastní fantazie
A teď o5 povedený videa, aby jste měli ještě osvětlenější představu, jak na to =o)
Opět s těmi samými scene girls v hlavní roli x))

A ještě jedno =)http://www.scenegirl.cz/wp-content/uploads/2008/05/scene_girls_17.jpg


Jak se oblíkat

12. srpna 2008 v 17:51 Oblečení
Scene poznáš podle barevného trika s ulítlým potiskem - nejlepší jsou jména a loga kapel, anime postavičky (postavičky z japonských kreslených seriálů), dinosauři, roboti, různá komiksově laděná zvířátka atd. Trika můžou být ale klidně pruhovaná nebo puntíkovaná...
Scene tričko 01Scene tričko 03
Scene queens nejčastěji nosí krátké sukně (látkové, jeans, je to jedno) a k nim legíny nebo barevné podkolenky. K tomu si vezmou nějaký barevný pásek s výraznou přeskou a je to. Vyjímkou nejsou ani punk pyramidové pásky a skate tříčtvrťáky, je to prostě o vkusu. Kluci těsné kalhoty, můžou být i holčičí, a nejen černou barvu :) Plus nezapomeňte na doplňky, třeba placky oblíbených kapel.
Snad nejoblíběnějšími botkami všech scene kids jsou kotníkové conversky (ale i normální), dále pak nazouvací slip-ony a nebo baleríny. Nejlepší jsou co nejšílenější kombinace, třeba růžové podrážky, modré boty a žluté tkaničky.
.
Scene girls 15Scene sukně
A o5 video s již známou scene girl, které by vám mělo říc mnohem víc, sice je výhoda umět anglicky ale pochopí to i neangličtináři x)

9.8. 2008 Pecka xD

12. srpna 2008 v 12:42 | Hedwii ♥ |  Akce
Táágže xD Jako v sobotu jsme byli na dýze na pecce, bylo to upo super, byla pěnovka xD Jako pěna až nad hlavy twl :D Užili jsme si to uplně best fakt, že jo..Jeli jsme: já, kolina, Milič, Michal, Verča H,.
Tak jsme peckově zatrsali, hráli fakt dobře =o) Jakože jsme tam s Verčou našli svý brášky :D:D a zjistili jsme že jsme prej segry xD TEda jenom podle vzhledu samo..xD Sme se šli s verčou potom převlíknout do plavek, jsme uznali, že to jinak nemá cenu xD A potom jsme tam pařili a pařili xD Asi v pul třetí jsme se šli převlíknout do suchejch věcí, ale oni stejně nakonec moc suchý nebyly když byla jen na záchodech pěna až po kolena xD To bylo něco xD Když jsme se převlíkli tak jsme ještě dostávali tu pěnu z toho :D A najednou tam přilítnul Kolina, že už tam je bus ne xD tak mi to ani nestihli naházet do tašek a vylítli jsme rychle ven, hm a přiletíme před ten bus a ten maník na nás, jako že nejede ted do Jc, že jede jenom do Bělohradu, tak jsme se šli radši ještě zeptat toho řidiče, aby nám to potvrdil a taky řikal, že do Jc pojede až za chvíli, až se vrátí, mno tak jsme si šli sednou tam na takovou tu zeď nebo co to bylo :D a začali jsme se přezouvat a všechno ne..Byla kosa jak newim kde, Kolina mi ještě pujčil tu jeho vestu x) Tak jsme čekali a Milič, že si tam ještě skočej pro pivko xD A najednou jsme s Verčou viděli, jak do toho autobusu, šel jeden kluk z Jc, hm tak mi zase sprintili k tomu busu a on že jede i do Jc! twl tak mi rychle zase pro věci a Kolina pro kluky, Mno fakt že mazec tohleto :D Mno bus byl už upo plnej tak jsme mohli bejt rádi, že jsme se vešli do uličky xD Tyjo to byl taky zážitek xD Jak tam všichni zpívali a řvali..:D nechtěla bych bejt v kůži toho řidiče xD MNo jako já tam pomalu usínám a najednou on mrtě prudce zabrzdí, a jak jsme stáli v tý uličce tak jsme tam málem popadali a ještě jak jsme byli vepředu, kdyby tam nebyl Kolina tak asi letíme :D Tagže díky Kolina :D Mno sem se podívala na silnici, co se děje a vidim srnu, jak tam leží a snaží se vztát, tak Milič ještě s někym jí šli dát ze silnice a ona potom vztala a odběhla, měla něco se zadní nožkou chudinka:( a ještě jsme šli s Verčou svítit tomu řidiči, pač tam ještě neco montoval xD Ale nakonec jsme se konečně rozjeli a vystoupili v Jc xD Fakt mazecká tahle jízda xD Mno a aby toho nebylo málo, tak jsem si v Jc uvědomila, že jsem tam u tý zdi nechala ty baleríny ...Pač jak jsme ještě pospíchali, no tagže jako děs x( xD Ale užili jsme si to i tak =) Bylo to bééést děkuju ♥♥

Jesse McCartney - Leavin'

11. srpna 2008 v 21:03 | Hedwii ♥ |  ostatnikmuzice
Tagže sem dávám tu užasnou písničku od Jeese McCartnyho :)
video, text, překlad

Od dlouhodobého EsBéé Weushky

10. srpna 2008 v 16:57 | Hedwii ♥ |  Od vas
Tgaže ještě jednou ti mocQa děkuju ♥♥