►►►HOME◄◄◄

Jak pomoci?

13. srpna 2007 v 20:09 |  Týrání zvířat :-(

Jak pomoci?

Ochrana práv zvířat není otázkou práce několika organizací na ochranu práv zvířat, ale především činnosti jednotlivých lidí, kteří se aktivně a upřímně zapojují do aktivit za práva zvířat. Společně máme mnohem větší šance dosáhnout změny, pomozte nám proto v našich aktivitách, pomozme spolu zvířatům!
Zde vám uvádíme několik možností, jak pomoci, pro více informací kontaktujte naše plzeňské infocentrum.
· Staňte se vegetariánem/vegetariánkou nebo veganem/vegankou - pokud se na vašem stole zřeknete produktů ze zvířat, přestanete alespoň částečně podporovat jejich zabíjení! Informace o vegetariánství a veganství najdete na našich internetových stránkách, na stránkách www.vegetarian.cz aj.
· Zajímejte se sami o problematiku práv zvířat a ochrany přírody - mnoho informací najdete v našich materiálech, také existuje mnoho dobře zpracovaných internetových stránek, stejně tak si můžete objednat letáky a publikace od jiných organizací. Vzdělávání v oblasti práv zvířat je velmi důležité - pomůže vám (nejen) pro lepší argumentaci a obhajobu vašich názorů.
· Pomozte nám s distribucí našich materiálů o právech zvířat - Svoboda zvířat každým rokem vydává desetitisíce letáků, brožur apod., které šíříme po celé ČR a informujeme tak veřejnost - přidejte se k nám. Letáky o vegetariánství/veganství, cirkusové problematice, pokusech na zvířatech a jejich alternativách, kožešinové problematice, transportu koní, ale i jiné publikace (např. tento Zpravodaj, různé knihy, videokazety…) si můžete objednat na adrese SZ Plzeň.
· Uspořádejte ve vaší škole, knihovně, klubu apod. výstavu o pokusech na zvířatech nebo cirkusech. Obě výstavy máme kvalitně zpracované a přináší velké množství informací (textu i fotografií) o daném tématu.
· Snažte se zůstat zdraví. Pokud jste zdraví, nepotřebujete žádné léky, především pak ty, které byly testované na zvířatech! Pokud jste nachlazeni a je to možné, použijte k léčení čaj, ovoce a zeleninu apod. Tedy takové věci, které jsou pro vaše tělo přirozenější a jejich nákupem nepodporujete pokusy na zvířatech.
· Nekupujte si kosmetiku, čistící výrobky apod., které jsou testované na zvířatech. Existuje mnoho kvalitních výrobků, jejichž nákupem nepodporujete týrání zvířat v laboratořích.
· Podpořte naši práci finančně - naše činnost je z velké míry závislá na vaší finanční podpoře, proto budeme rádi za každý jednorázový příspěvek nebo trvalý příkaz. Číslo účtu: 152049858/0300
· Staňte se členkou/členem Svobody zvířat - podpoříte naši práci a budete poštou zdarma dostávat naše nové materiály.
· Podporujte svou účastí akce za práva zvířat, informace o připravovaných demonstracích, benefičních koncertech, pochodech aj. najdete s dostatečným předstihem vždy na našich stránkách www.svobodazvirat.cz


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 natalie natalie | Web | 15. srpna 2007 v 21:16 | Reagovat

diky!!!

2 hedy hedy | 17. srpna 2007 v 13:46 | Reagovat

neni zač :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama