►►►HOME◄◄◄

Simple plan

6. července 2007 v 17:27 |  Simple Plan

Skupina Reset vznikla v roce 1993 a byl to nápad Pierra Bouviera a Chucka Comeau. Původní název byl Stone Garden. Jean Francois Stinco (Jeff) se připojil k Reset jako kytarista, Chuck jako bubeník a Pierre jako zpěvák. Philippe Jelicoeur se přidal v roce 1994.


Poté, co v roce 1995 zjistili, že existuje i jiná, populárnější skupina stejného názvu, rozhodli se přejmenovat ze Stone Garden na Roach.
Po krátké pauze se skupina rozhodla sjednotit se. Rozhodli se, že jejich předchozí jméno už jim nevyhovuje, a proto hledali nové. Nakonec se rozhodli pro Reset, protože se resetovali (reset = vynulovat).
Prvními členy Reset byli Pierre Bouvier (zpěv), Phil Jelicoeur (kytara, zpěv), Chuck Comeau (bicí) a JS Boileru (baskytara). Nahráli desku "No Worries" o 12ti písních (Why, Go Away, Concern). Album bylo natočeno studiem Morin Heights (Quebec). O pár let později opustil JS skupinu a Chuck byl ze skupiny vyhozen kvůli nekonečným hádkám s Pierrem. Reset poté přibrali Adriana Whitea, bubeníka z Vancouveru, jako náhradníka za Chucka. Pierre se věnoval i bassové kytaře jako dodatek ke zpěvu. Pierre-hlavní zpěv; Phil-kytara, zpěv; Adrien-bubny. Natočili desku "No Limits". Album ukazuje evoluci skupiny. Poté se k Reset přidal i David Desrosiers, kterého Pierre potkal na show a okamžitě se mu zalíbil (m.pozn.: jj mě taky =o)), ale krátce na to Pierre opouští Reset kvůli odlišnostem mezi ním a Adrianem. Žádný ze zakladatelů Reset už tedy ve skupině není. Pierre jako frontman byl nahrazen
Davidem Desrosiersem.

Charles Comeau (předchozí bubeník) se setkal s Pierrem náhodou na show a rozhodli se spolu vytvořit novou skupinu. Vzali mezi sebe také Sebastiena Lefevbre (Seba), Jeana Francoise Stinco (Jeffa) a pak i Davida Desrosierse. David opustil Reset, aby začal hrát v Pierrově nové skupině a bez informování o tom Phila a Adriena opustil skupinu, protože je nerad vedl. Byl nahrazen Juliánem Blairem (bubeník X-Broad).
A TAK VZNIKLA TAHLE SUPER SKUPINKA =o)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama